STRADUNIA Strona Główna STRADUNIA
Nasza wieś... Wasz Świat !!!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
typer wyników B-klasy jesień 2007
Autor Wiadomość
Dawid
medal za tyle postów!


Wiek: 30
Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 364
Poziom: 17
HP: 0/630
 0%
MP: 301/301
 100%
EXP: 33/41
 80%
Wysłany: Pon 06 Sie, 2007 11:38   

Musze już dziś wytypować 2 pierwsze kolejki,ponieważ nie bedzie mnie na tych meczach. :(

Wiec to moje typy na 1 kolejke rundy Jesiennej:

Otmęt Krapkowice - Dąbrówka Górna 1:3
Chorula - Steblów 6:1
Żywocice - Nowy Dwór 4:1
Racławiczki - Koksownik 1:3
Stradunia - Kujawy (moze byc bardzo cieżko brak paru zawodników)2:1 musicie panowie to wygrać
Kamionek - Dobra 2:1
Strzeleczki - Krępna 3:1
Rozkochów - Pauza

A to typy na 2 kolejke:

Dobra - Strzeleczki 1:3
Kujawy - Kamionek 1:2
Koksownik - Stradunia (tutaj niestety ale bedzie przegrana)3:1 :(
Nowy Dwór - Racławiczki 1:4
Steblów - Żywocice 3:1
Dąbrówka Górna - Chorula 4:1
Rozkochów - Otmęt Krapkowice ( może być bardzo ciekawy mecz 2 nowe drużyny) 1:2
Krępa - Pauza
 
 
piotrek
medal za tyle postów!


Wiek: 37
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 336
Poziom: 17
HP: 0/630
 0%
MP: 301/301
 100%
EXP: 5/41
 12%
Wysłany: Sro 08 Sie, 2007 17:35   

Otmęt Krapkowice - Dąbrówka Górna 3-1
Chorula - Steblów 3-0
Żywocice - Nowy Dwór 3-1
Racławiczki - Koksownik 0-2
Stradunia - Kujawy 3-0
Kamionek - Dobra 3-1
Strzeleczki - Krępna 1-3
Rozkochów - Pauza
Zapowiada się ciekawa runda jesienna, mamy w grupie 3 nowe drużyny, szczególnie cieszy mnie reaktywacja Rozkochowa i derby z nimi. Myślę że stać nas w tym sezonie na obronę miejsca w pierwszej trójce. Oprócz Straduni, liczyć w lidze będzie się Otmęt, Dąbrówka oraz Koksownik i mecze z tymi drużynami zapowiadają się bardzo interesująco.
 
 
janekdej
medal za tyle postów!


Wiek: 55
Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 439
Poziom: 19
HP: 0/798
 0%
MP: 381/381
 100%
EXP: 22/49
 44%
Wysłany: Pią 10 Sie, 2007 21:43   

Otmęt Krapkowice - Dąbrówka Górna 4-1
Chorula - Steblów 3-0
Żywocice - Nowy Dwór 3-0
Racławiczki - Koksownik 2-2
Stradunia - Kujawy 3-0
Kamionek - Dobra 3-0
Strzeleczki - Krępna 2-4
Rozkochów - Pauza


Dawid OKR
Otmęt Krapkowice - Dąbrówka Górna 2-1
Chorula - Steblów 4-1
Żywocice - Nowy Dwór 3-0
Racławiczki - Koksownik 1-2
Stradunia - Kujawy 4-1
Kamionek - Dobra 2-1
Strzeleczki - Krępna 1-1
Rozkochów - Pauza
 
 
Achimth
medal za tyle postów!

Wiek: 49
Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 313
Poziom: 16
HP: 0/556
 0%
MP: 265/265
 100%
EXP: 21/39
 53%
Wysłany: Pią 10 Sie, 2007 21:50   

Otmęt Krapkowice - Dąbrówka Górna 5-1
Chorula - Steblów4-1
Żywocice - Nowy Dwór 3-0
Racławiczki - Koksownik 2-4
Stradunia - Kujawy 3-0
Kamionek - Dobra 3-1
Strzeleczki - Krępna 2-3
Rozkochów - Pauza
 
 
jasiu
medal za tyle postów!

Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 439
Poziom: 19
HP: 0/798
 0%
MP: 381/381
 100%
EXP: 22/49
 44%
Wysłany: Pią 10 Sie, 2007 22:31   

Otmęt Krapkowice - Dąbrówka Górna 3-1
Chorula - Steblów 6-0
Żywocice - Nowy Dwór 4-1
Racławiczki - Koksownik 2-2
Stradunia - Kujawy 3-0
Kamionek - Dobra 2-1
Strzeleczki - Krępna 1-1
 
 
km 
administrator

Wiek: 41
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 888
Skąd: Stradunia
Poziom: 26
HP: 16/1637
 1%
MP: 781/781
 100%
EXP: 49/78
 62%
Wysłany: Sob 11 Sie, 2007 13:46   

Uwaga!
Zapraszamy wszystkich do typowania kolejnej rundy B-klasy!
Typować może każdy,można również podawać na swojego nicka typy innych.
Włączyć do typowania można się podczas trwania rundy.
Na zwycięzców-typerów rundy jesiennej czekają nagrody ufundowane przez firmę Budmat i LZS Stradunia.

1 miejsce - bon o wartości 120zł do wykorzystania w hurtowni Budmat Stradunia

2 miejsce - bon o wartości 60zł do wykorzystania w hurtowni Budmat Stradunia

3 miejsce - bon o wartości 30zł do wykorzystania w hurtowni Budmat Stradunia


Mini regulamin

Punktacja: 3pkt za trafiony wynik , 1pkt za trafiony typ

Żeby było ciekawiej w meczach LZS Stradunia dodajemy po 1 punkcie czyli 4pkt za trafiony wynik, 2pkt za trafiony typ.

W pierwszej kolejności o zwycięstwie decydują:
- punkty
- przy równej ilości punktów ilość prawidłowo wytypowanych wyników
- jeżeli dalej będzie po równo to punkty za mecze z udziałem LZS Stradunia
 
 
 
km 
administrator

Wiek: 41
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 888
Skąd: Stradunia
Poziom: 26
HP: 16/1637
 1%
MP: 781/781
 100%
EXP: 49/78
 62%
Wysłany: Sob 11 Sie, 2007 14:05   

Otmęt Krapkowice - Dąbrówka Górna 2-0
Chorula - Steblów 5-0
Żywocice - Nowy Dwór 3-1
Racławiczki - Koksownik 1-2
Stradunia - Kujawy 3-0
Kamionek - Dobra 1-1
Strzeleczki - Krępna 1-2
 
 
 
piotrek
medal za tyle postów!


Wiek: 37
Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 336
Poziom: 17
HP: 0/630
 0%
MP: 301/301
 100%
EXP: 5/41
 12%
Wysłany: Sob 11 Sie, 2007 17:26   

ciekawe dlaczego wszyscy typują że Stradunia wygra 3-0 :D
 
 
gmatek
medal za tyle postów!


Wiek: 27
Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 167
Poziom: 11
HP: 0/272
 0%
MP: 130/130
 100%
EXP: 25/25
 100%
Wysłany: Sob 11 Sie, 2007 17:30   

Otmęt Krapkowice - Dąbrówka Górna 3-1
Chorula - Steblów 4-0
Żywocice - Nowy Dwór 2-0
Racławiczki - Koksownik 3-2
Stradunia - Kujawy 4-1
Kamionek - Dobra 2-1
Strzeleczki - Krępna 2-2

:D
 
 
janekdej
medal za tyle postów!


Wiek: 55
Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 439
Poziom: 19
HP: 0/798
 0%
MP: 381/381
 100%
EXP: 22/49
 44%
Wysłany: Sob 11 Sie, 2007 19:13   

Bo myślymy że kujawy dajom walkowera.
 
 
janekdej
medal za tyle postów!


Wiek: 55
Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 439
Poziom: 19
HP: 0/798
 0%
MP: 381/381
 100%
EXP: 22/49
 44%
Wysłany: Sob 11 Sie, 2007 20:09   

Patyk

Otmęt Krapkowice - Dąbrówka Górna 1-0
Chorula - Steblów 4-1
Żywocice - Nowy Dwór 3-1
Racławiczki - Koksownik 1-1
Stradunia - Kujawy 3-0
Kamionek - Dobra 1-2
Strzeleczki - Krępna 0-3
Rozkochów - Pauza
 
 
janekdej
medal za tyle postów!


Wiek: 55
Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 439
Poziom: 19
HP: 0/798
 0%
MP: 381/381
 100%
EXP: 22/49
 44%
Wysłany: Sob 11 Sie, 2007 20:11   

Norbert Huta

Otmęt Krapkowice - Dąbrówka Górna 3-1
Chorula - Steblów 8-1
Żywocice - Nowy Dwór 4-2
Racławiczki - Koksownik 1-5
Stradunia - Kujawy 4-2
Kamionek - Dobra 3-1
Strzeleczki - Krępna 1-4
Rozkochów - Pauza
 
 
janekdej
medal za tyle postów!


Wiek: 55
Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 439
Poziom: 19
HP: 0/798
 0%
MP: 381/381
 100%
EXP: 22/49
 44%
Wysłany: Sob 11 Sie, 2007 20:13   

Amor

Otmęt Krapkowice - Dąbrówka Górna 2-1
Chorula - Steblów 8-0
Żywocice - Nowy Dwór 4-0
Racławiczki - Koksownik 2-5
Stradunia - Kujawy 7-0
Kamionek - Dobra 1-1
Strzeleczki - Krępna 1-3
Rozkochów - Pauza
 
 
janekdej
medal za tyle postów!


Wiek: 55
Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 439
Poziom: 19
HP: 0/798
 0%
MP: 381/381
 100%
EXP: 22/49
 44%
Wysłany: Sob 11 Sie, 2007 20:16   

Antek Leszczyk

Otmęt Krapkowice - Dąbrówka Górna 2-0
Chorula - Steblów 6-0
Żywocice - Nowy Dwór 2-1
Racławiczki - Koksownik -----
Stradunia - Kujawy 7-0
Kamionek - Dobra 4-1
Strzeleczki - Krępna 0-3
Rozkochów - Pauza
 
 
janekdej
medal za tyle postów!


Wiek: 55
Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 439
Poziom: 19
HP: 0/798
 0%
MP: 381/381
 100%
EXP: 22/49
 44%
Wysłany: Sob 11 Sie, 2007 20:18   

P. Hytrek Roman

Otmęt Krapkowice - Dąbrówka Górna 0-1
Chorula - Steblów 4-0
Żywocice - Nowy Dwór 3-0
Racławiczki - Koksownik 1-5
Stradunia - Kujawy 6-1
Kamionek - Dobra 2-2
Strzeleczki - Krępna 0-2
Rozkochów - Pauza
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12